Anonym bruker Skrevet 2. april 2008 #1 Skrevet 2. april 2008 Jeg er sååååå sinnsykt nervøs for resultatene på blodprøvene....har legeskrekk! Har vært trofast sammen med mannen min i 8 år, men er allikevel så redd for hiv-testen! Har fått svarene i posten, men sitter her og tør ikke åpne. Hadde de ringt om de fant noe galt???? Håper på svar!
Anonym bruker Skrevet 2. april 2008 #2 Skrevet 2. april 2008 Tror nok de hadde bedt deg kome på kontoret ganske så kjapt om du hadde hatt HIV, så ta det helt med ro. Sender ikke brev, du har HIV liksom..
LivetErEnLek Skrevet 2. april 2008 #3 Skrevet 2. april 2008 Det brevet kan du trygt åpne. Hvis du hadde hatt noe så alvorlig som HIV, hadde de ikke informert deg i ett brev.
Anonym bruker Skrevet 2. april 2008 #4 Skrevet 2. april 2008 Skjønner hvordan du har det! Hadde det sånn første gang jeg tok HIV test jeg også. Enig med de over, bare til å åpne å bli lettet! Er lite sansynlig du ville blitt informert pr brev om noe sånt, dessuten er det VELDIG lite utbredt!!!!
Anonym bruker Skrevet 2. april 2008 #5 Skrevet 2. april 2008 Tusen takk for beroligende svar! Vet jeg er litt tåpelig, men har bare fått det sånn for meg....... :-/
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 2. april 2008 #6 Skrevet 2. april 2008 jeg har ikke fått noe svar i posten ang. prøver. legen har bare gått gjennom det sammen med meg på svangerskapskontroll.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå