Gå til innhold

Har vondt i halebenet...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Trodde jeg husket alt fra forrige gang jeg var gravid men den gang ei.

De siste dagene har jeg hatt vondt i helbenet, akkurat som om jeg skulle ha slått meg, men det har jeg ikke.

Ved forrige svangeskap, ble jeg sykelmedt fra uke 17 pga bekkenløsning. kan det være dette som er i anmarsj???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min tredje nå. Har fått vondt i halebeinet jeg og. Ikke med de to første. Tror det har med musklene og slikt som strekker seg pluss hvordan livmoren ligger. Har ett merkelig trykk bak. Er du langt på vei? Jeg er 5+6 og har ikke fått livmoren over skambenet enda. Kan jo være livmoren som presser på noen nerver, men det kan jo bli bedre etter at magen blir større?? :)

Skrevet

Jeg er 6+4 i dag. Ja tenkte den tanken etter at jeg hadde skrevet innelgget. Utrolig hvor mange vondter vi har i denne perioden. Sitter på jobb og orker ingenting! Kvalm og trøtt, og synes at det meste er tungt. Skjønner ikke helt hvordan jeg skal komme meg hjem:)

Skrevet

Skjønner den ja. Godt å kjenne at man er gravid samtidig. ;) Sovner som en stein om kvelden. Er skikkelig utkjørt. Godt å være gravid som sagt. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...