Gjest Skrevet 1. april 2008 #1 Skrevet 1. april 2008 http://sikringavbarnibil.blogspot.com/2007/10/recaro-polaric.html Synes den ser så utrolig god ut, og Recaro er jo kjent for å lage sikre stoler. Har lysr tp ådenne til minstemann :-) Håper det er plass i bilen da, men den tar vel ikke mer plass enn andre bakovervendte seter. Genialt med iso fix
Puncky med nr tre i magen Skrevet 1. april 2008 #2 Skrevet 1. april 2008 Venninnen min jobber på babyshop, og hun skal ha den til sitt barn. Så da antar jeg at den er god. Hun har i hvertfall svært god greie på bilsikring, det er nemlig hennes område. Kurses stadig, og hun skal som sagt ha denne. Izi kid kommer på andreplass hos henne.
Gjest Skrevet 1. april 2008 #3 Skrevet 1. april 2008 Høres bra ut ! Hadde izi kid til førstemann, men vil ha med iso fix nå. Takk for svar :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå