Gjest Skrevet 1. april 2008 #1 Skrevet 1. april 2008 jentan min på 3 mnd har ikke vært på do siden søndag, og nå er det ganske tydelig at hun har litt ubehag i forhold til dette. jeg har nå gitt malt ekstrakt, men hvor lang tid går det før det hjelper? er det noe annet som kan hjelpe?
2hærligegutter Skrevet 1. april 2008 #3 Skrevet 1. april 2008 Prøv litt laktulose, får kjøpt det på apoteket. Vi måtte gjøre det med eldste mann da han gikk gjerne en uke av gangen før han fikk bærsjet, og så kastet han opp av maltekstrakten. Vi fikk annbefalt laktulose av helsestasjonen.
Anonym bruker Skrevet 1. april 2008 #4 Skrevet 1. april 2008 Vet bare om malt og sviske mos eller saft. Det spørs jo hvor gammel barnet er.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå