Ceppi *På Overtid* Skrevet 1. april 2008 #1 Skrevet 1. april 2008 Hei jenter! Vil bare tipse om billige barneseter til bil. Har hatt (og har) disse selv, og de kan absolutt anbefales ) www.multiserveren.com På webshopen der er det også mye annet rart som er verd å ta en titt på )
Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 1. april 2008 #2 Skrevet 1. april 2008 Jeg klarer ikke å finne sikkerhetstest for babysetet, men stol nr 2 gjør det bare middels i test. http://forbrukerportalen.no/Tester/2005/1116577456.14 Og jeg for min del er iallefall interessert i hva som er sikrest..
Ceppi *På Overtid* Skrevet 1. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 1. april 2008 Hmmm...ser at denne testen er fra mai 2005, og ikke er det samme sete heller.... Ville ikke lagt ut dette for at folk skal få tips om usikre/dårlige bilseter, liksom. Sikkerhet kommer selvsagt først, og da disse setene er av høyeste kvalitet med tanke på ECE krav, kan det være bra tips i stedet for å betale overpris for samme produkt andre steder ) Vi har selv brukt setet som ligger på Multiserveren til barnet vårt, og kjenner ikke igjen det som står i testen fra 2005.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå