Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva skal jeg ha henne i , blir jo så tungt å gå å bære henne i flere timer. Må sikkert mellomlande for så å vente på at neste fly skal gå og da blir det tungt tror jeg.

Hva anbefaler dere jenter? :o)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De fleste flyplasser har vogner til utlån som du kan bruke inne på flyplassen ved venting etc. Bare å forhøre seg i informasjonen. :)

Skrevet

Vet hvertfall at Flesland og Gardermoen har det. Sikkert lurt å ringe og forhøre seg på forhånd :)

Skrevet

Har selv brukt og skal bruke igjen bæresele. Veldig praktisk, kun litt tungvint å feste når vi skal av flyet, trangt. Men praktisk på mellomlandinger.

 

Skrevet

Jeg har flydd mange ganger med mini (5mnd), og det beste tipset er å ta med en softbag. Har alltid fått lov til å ta med den inn på flyet. Dersom flyet ikke er fullt har jeg fått ha bagen i setet og mini har sovet i bagen hele turen. Ved landing og letting må han sitte på fanget. Ved mellomlanding og venting sover mini i bagen og du bærer han i bagen hele veien. Lettere enn bæresele. Mini skriker og finner seg ikke til rette i den.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...