Gå til innhold

Dere som har rockering....


Anbefalte innlegg

Skrevet

....hvilken har dere? Hvor lenge har dere brukt den? Merker dere noe forskjell?

 

Jeg fikk min på 3 lbs på torsdag og merker faktisk forskjell allerede! Magen er strammere og litt flatere faktisk:o) Har et par blåinger på sidene, men ikke ille i det hele tatt - aldri vært vondt-vondt å rocke.

 

Mamma tenkte å kjøpe en også, den på 3lbs...så da lurte jeg på å kanskje la henne overta min og så kjøpe meg en på 4 eller 5lbs...er den andre forskjeller på dem enn vekten? Størrelsen for eks? Like lett å bruke? Jeg er 50 kg og 166cm - bør jeg kjøpe en som er tyngre enn3 lbs da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har hatt min i ca 10 min, så jeg kan vel ikke akkurat skryte på meg at jeg har mye erfaring. Kjøpte den på 4lbs selv om det sto for viderekomne på den. Tenkte jeg skulle klare det selv om. Har ikke sjans med vanlig rockering, men denne gikk det super lett med. til min store glede og overraskelse:)

Så jeg tror ikke det gjør noe om du skifter.

 

Men lurte på en ting. Har du kun rocket som anbefalt på esken?

Skrevet

Ja, helt til i dag, da økte jeg fra 3 til 5-6 minutter.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...