MammaTil Hjertebarn+1 gutt til Skrevet 31. mars 2008 #1 Skrevet 31. mars 2008 Noen som har noen kjekke plasser å anbefale? Vi har lyst til å leige hytte i ca en uke hytte...Gjerne en camping eller lignende som er nær badeplass og tilrettelagt for barn
MammaTil Hjertebarn+1 gutt til Skrevet 31. mars 2008 Forfatter #2 Skrevet 31. mars 2008 Viss noen ikke fikk det med seg så var det hytte vi skulle leige
du og jeg og vi to Skrevet 31. mars 2008 #4 Skrevet 31. mars 2008 Veldig fint på Åros - eller på Hamresanden. Begge steder ligger et stykke utenfor byen.
du og jeg og vi to Skrevet 31. mars 2008 #5 Skrevet 31. mars 2008 Ja, og Skottevig! Vet ikke hvor gamle barn du har - men det var paradis da jeg var liten.
ana baroma Skrevet 31. mars 2008 #6 Skrevet 31. mars 2008 Kan virkelig anbefale skottevik:) Iallefall dersom dere har bil. Ca 20 minutter til dyreparken og et uutrolig fint sted!!
Arb.ledig husmor Skrevet 31. mars 2008 #7 Skrevet 31. mars 2008 Vi skal leige på Dvergnestangen (tror det var det det het), og der er det barnevennlig.. De vi reise med hadde vært der en gang før, og hadde likt seg der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå