Anonym bruker Skrevet 31. mars 2008 #1 Skrevet 31. mars 2008 Noen som har noen forslag til hva man kan fordrive tiden med? er halvt sykemeldt og kan nesten ikke bevege meg pga mye kynnere...Dagene blir lange!!Takknemlig for svar!
Bubba75 Skrevet 31. mars 2008 #2 Skrevet 31. mars 2008 Jeg har vært på Panduro og kjøpt ting slik at jeg kan lage takkekort til de babyen får pakker av. Har bedre tid til å gjøre slik nå enn etter babyen kommer.
Mammaen til Turid Skrevet 31. mars 2008 #3 Skrevet 31. mars 2008 - lese bøker/tegneserier - se film/serier - håndarbeid - skrive - spille spill på internett/data ..
april08baby Skrevet 31. mars 2008 #4 Skrevet 31. mars 2008 Det går mye i data og tv her i gården...sliter med bekkenløsning. Kjempekjedelig. Har fremkalt bilder som jeg holder på å sette i album. Tenkte jeg skulle prøve å være ajour med de før fødselen, men det skjer nok ikke. Ellers prøver jeg å rydde litt i intervaller.. tar 15 min m rydding og så 30 min på sofaen igjen. Kjenner du noen andre som har fri/går hjemme? Jeg synes cafe besøk er ett godt avbrekk. Vi kommer nok til å savne disse late dagene etter fødselen, men det skal bli hærli å få det travelt igjen og kunne bevege seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå