Skrømti Skrevet 31. mars 2008 #1 Skrevet 31. mars 2008 Skal til jordmor på fredag, og er da 39+0. Kan jeg be henne om å se om å se hvor moden jeg er, eller er dette ingen vits i ? Tenker da på at man kan jo gå med modning/ litt åpning ganske lang tid, og babyen kommer jo når den kommer. Kanskje det ikke blir noe undersøking før jeg eventuelt har gått over tiden?
mamiladi Skrevet 31. mars 2008 #2 Skrevet 31. mars 2008 Spør hvis du lurer :-) jeg var på kontroll hos legen i dag (uke 39), og hun sjekket det hos meg uten at jeg spurte. Jeg hadde ikke åpning ennå men hun mente at det ikke var lenge til det skulle begynne å skje saker og ting. Krysser fingrene :-) siden torsdag i forrige uke har jeg fått mer og mer murringer i mage og rygg... Spent nå!!
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2008 #3 Skrevet 31. mars 2008 min jm sa til meg på forrige kontroll at de ikke sjekker deg vaginalt dersom du ikke har rieaktivitet. kanskje forskjellig fra sted til sted da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå