Mammapudding Skrevet 31. mars 2008 #1 Skrevet 31. mars 2008 Er så leeeeeiiiii. Leah surker og surker og surker, hva er det som plager henne? Nå har jeg i 4 mnd trodd at NÅ kommer tennene, men neida, ikke en tann å se. Jeg holder på å bli sprø!! Er det noen spesiell sutrealder i 7-8 mnd alder eller? Hun har sutret mye siden hun ble 4 mnd, men nå er det ekstremt..Hun har separasjonsangst så det tar jeg hensyn til, men hun sutrer jo uansett hva jeg gjør og ikke gjør. Ja..har en dårlig dag i dag! Hun sover kun når jeg triller og i dag er det PISSVÆR ute, har IKKE lyst å gå ut:( ÅHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!! Måtte bare få det ut.
Krokka og prinsessa Skrevet 31. mars 2008 #2 Skrevet 31. mars 2008 Ja, slike dager er tøffe. Selv har vi en vond tå å plages med hos lillegullet, og det er tøft de dagene hun har vondt å bare skriker..... Har du spilledåser?? Det kan gjøre underverker noen minutter innimellom!
Mammapudding Skrevet 31. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 31. mars 2008 Ja har noen musikkleker og et speil som bruker å være til hjelp¨, men i dag må hun visst være borti meg hele tiden..og gjerne sutre litt på fanget også. Jaja, det blir vel bedre:)
Krokka og prinsessa Skrevet 31. mars 2008 #4 Skrevet 31. mars 2008 Bruker du noe slags bæresjal etc.? Her knyter jeg henne i meitaien når hun har vondt på det verste, det finner hun trøst i. Og igjen blir det mindre sutring.
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2008 #5 Skrevet 31. mars 2008 Hva er surk?? Er det det samme som surving?
Mammapudding Skrevet 31. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 31. mars 2008 Åja, kanskje surk er dialekt:) Tror det er det samme som surving ja, sutring..ikke gråt men ja..hehe:)
Mammapudding Skrevet 31. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 31. mars 2008 Krokka og prinsessa: Hadde en babybjørn, men han jeg lånte den hos skulle ha den tilbake. Pluss at den var ikke så god å bære lenge i. Har ønsket meg Mei Tai i bursdagsgave, får den hos mamma..Men har ikke bursdag før i mai da:/
Krokka og prinsessa Skrevet 31. mars 2008 #8 Skrevet 31. mars 2008 Håper det orner seg for deg etter hvert da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå