Gå til innhold

når sluttet barna deres med vogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

litt inspirert av ett annet innlegg og at jeg i tillegg veldig gjerne vil blir gravid snart og lurer på om jeg skal kjøpe søskenvogn. vil bli ca 2 1/2 år mellom de da, så litt usikker. hjelp anyone?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi brukte søskenvogna vår masse fra eldste var 2 og fram til 2,5 år, etter det så har vi bare brukt den litt innimellom. Ville heller satset på ett søskenbrett om det er 2,5 år mellom =)

Skrevet

takk:) søskenbrett passer vel til de fleste vogner? har en bugaboo og en simo kombi.

Skrevet

Det finnes iallefall søskenbrett som passer til alle vogner.

Skrevet

Ikke på leeenge enda ser det ut til :);)

Sliter derfor med samme tanke hehe..

 

Møtes snart?

Skrevet

Heisann

har gått masse på tur med borna våre ( har tre stk) og bruker fortsatt vogn til den midterst på snart 2,5 år på lengre turer. Eldstemann hadde vogna til ho var ca tre.

Skrevet

Jenta her sluttet da hun var 2 år.

 

 

Skrevet

ja det må vi! fortsatt hjemme? gleder meg så vanvittig til å prøve, hi hi:)

Skrevet

Nå skal det sies jeg jeg ikke kjører bil, så det blir mye gåing...Har en på 4 og en på 3, har nesten alltid med søskenvogn eller tvillingvogn så begge har mulighet til å sitte i vogn. Nå har 4-åringen blitt så flink til å sykle at han vil sykle overalt da, men minsten på straks 3 vil fortsatt gjerne sitte i vogn.

 

Tror det er veeeeldig individuelt.

Skrevet

Jupp :) har snakket litt med Vibeke også, hun ville også gjerne være med om hun kunne..

Hehe, det skjønner jeg! Har dere bestemt dere for når dere skal begynne eller?

Skrevet

Eldste var ca. 1 1/2 år da hun sluttet med vogn. Satt en sjelden gang i søskenvogna fram til hun var 2 år. Sjeldent!!!

 

Minste er 2 år og elsker vogna si:-)

Skrevet

til sommeren tror jeg:) kommer litt an på hvordan situasjonen er. har jo ikke fått barnehageplass, så håper å finne en løsning:) må jobbe, så jeg får lønnet permisjon. hvor langt er du på vei nå? magen har vel ikke begynt å vokse så smått?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...