Anonym bruker Skrevet 30. mars 2008 #1 Skrevet 30. mars 2008 Mine pupper har ikke vokst noe. Nå er jeg 32 uker på vei og er rett og slett litt redd for at jeg ikke kan amme. puppene mine er utrolig utrolig små og da mener jeg små... Vokste deres masse når dere hadde født?
Anonym bruker Skrevet 30. mars 2008 #2 Skrevet 30. mars 2008 Mine ble ikke noe større av betydning. Og størrelsen har ikke noe å si. Du kan nok amme uansett.
aragon Skrevet 30. mars 2008 #3 Skrevet 30. mars 2008 Puppene mine vokste litt i svangerskapet men ikke så mye som jeg hadde trodd. Men de vokste mest rett etter fødselen når melken begynte å komme. Evnen til å amme har ikke noe med størrelsen på puppene å gjøre!
Mammaen til Noah Aleksander Skrevet 30. mars 2008 #4 Skrevet 30. mars 2008 i har SMÅ puppa....men i fikk til å amme...det har ingenting med str å gjøre men antall melkeganger tror i..ikkje sikker altså... men det går nok bra ska du sjå :-)
Anonym bruker Skrevet 30. mars 2008 #5 Skrevet 30. mars 2008 Hei. Mine vokste litt i begynnelsen av svangerskapet, men så var det liksom stopp helt til jeg kom hjem fra sjukehuset, da var melka komt for full og de ble digre. Ei venninne av meg hadde ikke nok melk, puppene hennes vokste ikke noe særlig. Men de aller fleste får nok melk, det går nok helt sikkert bra! Lykke til:)
Lillegull2008&2010 Skrevet 30. mars 2008 #6 Skrevet 30. mars 2008 jeg har også små pupper, sånne runde faste småe, så jeg trodde aldri det skulle gå. de vokste etter fødsel, men bruker fortsatt samme bh størrelse, og jeg er en ren og skjær melkemaskin mye melk, og gutten vokser og vokser. over gjennomsnittet på kurven på 6 ukers kontroll så lykke til med amminga når du har begynner med det!
Anonym bruker Skrevet 30. mars 2008 #7 Skrevet 30. mars 2008 Jeg har småerter Kan knapt kalles pupper og de ble ikke särlig mye större under graviditeten heller. *skuffa* Var veldig bekymret for det samme som deg! Men jeg hadde MASSE melk, 2-3 dagen begynte det flomme over! Spruten stod tvers over rommet den förste tiden. Gutten min la på seg 1-1,2 kg i måneden. Ammer fortsatt (8 mndr) og har ennå MYE melk. Får melkespreng ennå noen ganger! De ble litt större også :-D Så, ikke tenk på dette! Mange av mine venninner har kjempestore pupper men få av dem har ammet like lenge eller i det hele tatt!! Lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå