ragnhild83 Skrevet 30. mars 2008 #1 Skrevet 30. mars 2008 Flere som opplever å bli helt "hard" rett ovenfor skambenet etter en orgasme? Jeg lurer på om det er muskler som strammer seg, eller om det er livmoren som kommer frem...anner ikke jeg..men det er helt merkelig å kjenne på.. litt skummelt.. men så har jeg lest at orgasme forebygger fortidlig fødsel, pluss at muskelsammenstrekninger er som massasje for barnet..
Trulte76 Skrevet 30. mars 2008 #2 Skrevet 30. mars 2008 livmora stremmer seg etter orgasme Kjenner det trydligere når du er litt lengre på vei..for da stremmer hele maen seg..er ikke farlig i det hele tatt
Trulte76 Skrevet 30. mars 2008 #4 Skrevet 30. mars 2008 ser jeg hadde en del skriveleifer hehe..ja det er bare å kjøre på
juli-prins:) Skrevet 30. mars 2008 #5 Skrevet 30. mars 2008 Hei, jeg blir også hard over hele magen!Men det er helt ufarlig:)Noen sier at dette er kynnere som kommer etter orgasme, det kan noen ganger gjøre litt vondt, men det er verd det;)
Gjest Skrevet 30. mars 2008 #6 Skrevet 30. mars 2008 Sant det de andre sier; det er bare livmora som trekker seg sammen. Absolutt ikke farlig. Kjæresten min synes det er så gøy; han har lest at jentas orgasme oppleves som en klem for fosteret, så nå vil han ha sex hver kveld for å gi babyn nattakos... =)
Ayla78 Skrevet 30. mars 2008 #7 Skrevet 30. mars 2008 *flirer høyr for meg selv av kjæresten til Epona sin kommentar.. HEhe.. Den var GOD.
Gjest Skrevet 30. mars 2008 #8 Skrevet 30. mars 2008 sæd og orgasme kan være riefremkallende, så er sikkert kynnere du kjenner, men det er ikke farlig bare det ikke er ubehagelig for deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå