MammanTilCasper&Hedda Skrevet 30. mars 2008 #1 Skrevet 30. mars 2008 Når er det vanlig at barna våre får stivkrampevaksine? Jeg husker rett og slett ikke....mener de trippelvaksninene de får når de er helt små, er mot meslinger,kusma og røde hunder.... Eller?
Expat Skrevet 30. mars 2008 #2 Skrevet 30. mars 2008 Trodde trippel var stivkrampe, kikhoste, difteri...
Gjest Skrevet 30. mars 2008 #3 Skrevet 30. mars 2008 Stemmer det Expat. Meslinger og det der blir de vaksinert mot ved 15 mnd alder. Dvs at stivkrampe er det første barnet blir vaksinert mot
MammanTilCasper&Hedda Skrevet 30. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 30. mars 2008 JA! selvfølgelig! Du har jo helt rett, jeg som rører. Det er MMR som er meslinger,kusma og røde hunder. Takker og bukker! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå