Sessa ruger igjen... Skrevet 29. mars 2008 #1 Skrevet 29. mars 2008 Hva slags lim bruker dere hvis dere skal lime bokstaver som er kuttet ut, uten å bruke puter e.l.? Har printet ut bokstaver som jeg har kuttet ut selv, og det er litt småforhold noen plasser. Bruker limstift nå, men det er klønete!
Contura Skrevet 29. mars 2008 #2 Skrevet 29. mars 2008 Zig limpenn er kanon til formålet - jeg sverger til den! Noen bruker også Xyron "klistremerkemaskin" men jeg synes det blir for mye svinn av lim på den måten. Her ser du en sånn Zig-penn som jeg mener: http://papirihjertet.no/produkter/limprodukter/limpenner_/
Sessa ruger igjen... Skrevet 29. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 29. mars 2008 Da blir det ut å shoppe på mandag! Takk!
Gjest Skrevet 30. mars 2008 #4 Skrevet 30. mars 2008 Jeg liker Xyron "klistremerkemaskin". Ikke så mye klin. Også lønner det seg og ha alle bokstavene ferdig.
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 30. mars 2008 #5 Skrevet 30. mars 2008 sånne bittesmå limklumper.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå