Gå til innhold

Brun på innsia av rumpa


Anbefalte innlegg

Skrevet

Litt flaut men, har nettop merket att jeg er brun på ett stort område mellom rompekjekene :P Ser faktisk ut som masse hår, men huden er bare farget. Noen andre? Syns det ser ekkelt ut :/ Er ikke vanlig hudfarge som det var før.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Google "butt bleach"! Det finnes metoder for å lysne det området der;)

Skrevet

Det er vel helt vanlig at man blir mørkere i fargen der nede, sikkert både bak og foran. Har ikke så mye personlig erfaring akkurat på det området, men vet at man ikke akkurat ser lyserosa ut der nede etterhvert.

Skrevet

Bæsj? Retard. Spør jo fordi jeg lurer på om det er normalt att hudfargen blir litt forandret.

Skrevet

Bleke huden ved anal? Hvor får man kjøpt slik? Krem?

Skrevet

det er nok pigmentene i huden som er sånn... akkurat som penis og pungen er litt mørkere enn andre steder.

Skrevet

Har jo ikke hatt det før :s

Skrevet

Jeg er også brun i dette området, den brune huden blir også gjerne litt skrukkete.... Føler dette ble sånn gradvis etter første fødsel.

Synest ikke noe om dette og føler meg "ekkel" nedentil...men hva får man gjort - får vel være glad det ikke dukket opp annet sted på kroppen..he,he..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...