Gå til innhold

Gratulerer med dagen Josefine Sofie!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenk at du har blitt ett år allerede, og at du innen året skal bli storesøster! Jeg leste fødehistorien på bim og dere gærninger som tok med dere siste del av svangerskapskurset selv om du hadde begynnende rier da hehe. Dere hadde jo noen skumle opplevelser med at vannet gikk uten at hodet var festa, og at hun hadde rotert rundt og de snakket om KS...heldigvis gikk det hele bra :-)

 

Håper ihvertfall dere koser dere masse i dag og spiser kake til kvelden kommer! Hurra hurra hurra!!!

 

Klem fra Mia & mamma :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer med dagen Josefine Sofie! :-) For 1 år siden kom hun til verden litt for tidlig som den lille køsnikeren hun var hehe. Men alt gikk bra for dere, heldigvis!! Og nå er hun så heldig og skal bli storesøster, det blir nok morsomt og spennende!!

 

Vi har hatt kjempekoselige leketreff ilag med dere i året som har gått, håper vi treffes snart igjen!!

 

Kos dere masse i dag!!:-)

 

Bursdagsklem fra Tobias og mamman!

Skrevet

Gratulerer så mye med dagen til Josefine! Tenk at du allerede er ett år gammel. Og det er jo så morsomt at du skal få en liten søster eller bror i løpet av året også!

 

Håper virkelig dere får en fin feiring og masse gaver og kake og annet som hører med!

 

Vær snill med mamma også, siden hun litt ekstra å "bære på" om dagen..

Skrevet

Gratulerer så mye med dagen Josefine Sofie!

Det er så rart å tenke på at 1 år har gått allerede.

 

Håper du koser deg masse sammen med familien i dag :-)

 

Klem fra Camilla og mamma

Skrevet

Gratulerer med dagen og gratulerer som kommende storesøster!

 

Håper du har kost deg masse i dag sammen med mamma og pappa:)

 

 

Store bursdagsklemmer fra Sebastian og mamma'n:)

Skrevet

Tusen takk for alle gratulasjoner!

 

Ja det er rart å tenke på hvor fort dette året har gått. Dagen i dag ble feiret med besøk av bestemor og bestefar, åpning av pakker og spising av god mat. Det var kjempekoselig. I morgen skal vi ha barneselskap og til neste helg kommer enda flere slektninger på besøk, så da blir det ny fest. Snakk om å feire flere dager til ende :)

Skrevet

Gratulerer med vel overstått 1-års dag! Håper dere får flere fine feiringer, en ett-års dag kan jo ikke feires for mye;-)

Skrevet

Gratulerer med dagen Josefine. Ser ut som dere har hatt en super feiring ja. Masse klemmer fra Mathilde og mamman.

Skrevet

Gratulerer så mye med ettårs dagen til Josefine sofie! Beklager forsinket hilsen. Har ikke hatt tid til å være på nettet. Kjekt å høre at dere hadde fin feiring!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...