Gå til innhold

27 uker nå og brun utflod. Noen som har peiling???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har for andre gang nå på under en uke hatt brun utflod. Første gangen var det bare litt men idag er det masse. Med klumper i. (Sorry detaljer men...)

Har kjennt liv idag så jeg vet ikke om dette er noe å bry seg om eller ikke. Det er jo ikke blod og det er vel positivt? Eller???

 

 

Noen som har erfart dette er vet noe om hva jeg bør og ikke bør gjøre.

 

Tusen takk på forhånd.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde jeg vært deg så vill jeg ringt til føden å spurt..Så er du iallefall på den sikre siden på hva du skal gjøre fremover:-) Lykke til:-)

Skrevet

Har dessverre ikke noe erfaring å dele, men jeg mener å ha lest at du skal ringe føden ved blødniger så sent i svangerskapet.

 

Det er vel bedre å ta en tlf enn å bekymre seg?

Skrevet

Jeg hadde også ringt føden om jeg var deg. Det er nok ikke noe farlig, men hvis man blør sent i svangerskapet er det lurt å ta en tlf bare for å være på den sikre siden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...