Anonym bruker Skrevet 28. mars 2008 #1 Skrevet 28. mars 2008 Hei! I morgen vil jeg overrsake sambo med romantisk kveld. Den skal starte med litt mat for å komme i stemning, men vil ikke ha en hel middag liksom. Da blir vi så mett, og det tar sånn tid. Og tid har vi ikke så mye av, så vi må bli litt fort ferdig med maten så vi kommer oss i seng og kan kose oss leeeenge dær før vi blir for trette..... ;o) Har tenkt på ost og kjeks, men det bruker vi å sitte å spise så lenge.... Har dere noen forslag? TAKK FOR HJELP!!
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2008 #2 Skrevet 28. mars 2008 Jordbær dyppet i sjokolade og champis. Finnes alkoholfri, vet du, hvis du ammer.
♥Spirevipp♥ Skrevet 28. mars 2008 #3 Skrevet 28. mars 2008 Tapas er en vinner! Det er kjempegodt med asparges med parmesan og spekeskinke. På matprat finner du mange oppskrifter: http://www.matprat.no/artikkel.aspx?artid=15383 Kos dere masse!
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2008 #4 Skrevet 28. mars 2008 Jeg ville anbefalt som en annen her forskjellige frukter som kiwi,ananas jordbær,mango, eple duppet i hvit og/eller mørk sjokolade!!
Gjest Skrevet 28. mars 2008 #5 Skrevet 28. mars 2008 hva med fondue?? det er jo knall godt og koselig
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2008 #6 Skrevet 28. mars 2008 Eh, hva er fondue? Takk for svar alle sammen. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå