Gå til innhold

Dere som har barn på rund 11 mnd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mye sover de på dagen?

Min gutt sover 3 ganger .Han sover på formiddagen ,midt på dagen og på ettermiddagen.Ca 11/2 time hver gang.Han legger seg halv syv og sover helt til neste dag.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oi, det var mer enn min, men søvnbehovet er jo like forskjellig som alt annet på disse små...

 

Jenta mi er 10 mnd og sover ca 1 time på formiddagen, og 1,5-2 timer på ettermiddagen. Så sover hun fra ca 19.30 til mellom 5 og 6 engang på morgenen.

Skrevet

Jenta mi er 11 mnd og har helt fram til nå måttet sove 3 ganger pr dag. Nå har det akkurat kommet ned i 2, men noen ganger blir det faktisk 3 ennå. Stort sett sover hun i 10 tiden og i 13-14 tiden. Da alt mellom 30 min og 1,5 time.

Hun legger seg som regel i 18-19 tiden (kommer an på om hun har sovet på ettermiddagen eller ikke) og sover til ca kl 7.

Skrevet

Hun sover to ganger om dagen,en på formiddagen i ca 2 timer og på ettermiddagen i ca1 1/2 time. Legger seg i halv 8-tiden på kvelden og sover til i 7-8 tiden neste dag.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...