*vilha2009baby* Skrevet 28. mars 2008 #1 Skrevet 28. mars 2008 Siden jeg har blitt spådd av andre her inne, så er det litt morsomt å se hva andre får opp. Født 171271 Gravid snart? Gutt eller jente? Takker og bukker! :-)
hemarit Skrevet 29. mars 2008 #3 Skrevet 29. mars 2008 Ja nå spurte jeg pendelen min og svaret ble juni mnd med ei jente.Noen som har svart det samme eller?Siden jeg er så ny på dette,aner jeg ikke hvor riktige svar jeg får av pendelen min.Bruker den stort sett bare på meg selv.Klem
*vilha2009baby* Skrevet 29. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 29. mars 2008 2 har spådd april, med gutt.. Så dette kan bli spennende! :-) men 1 av dem fikk først jente så gutt, det var litt uklart. Men det ble gutt neste gang hun spådde. Takk for svar! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå