mamman til juliprinsesse Skrevet 28. mars 2008 #1 Skrevet 28. mars 2008 Er vel flere som har kommet like langt eller kort som meg i dag kanskje? føler dere å at dette 2.trimesteret er langt? føler jeg aldri blir ferdig jeg.... men nå kjenner jeg liv hver eneste dag og det er utrolig deilig!!
anette&tutta mari :) Skrevet 28. mars 2008 #2 Skrevet 28. mars 2008 22+1 idag synes det er koselig at semesteret er langt jeg - tiden går altfor fort uansett! koser meg også med spark (les: boksekamper) fra babyen min:)
*FLoRinA* Har født!!!! Skrevet 28. mars 2008 #3 Skrevet 28. mars 2008 Jeg er også 22 fullgåtte uker i dag.. Altså jeg har begynt på uke 23 i følge kalenderen her på BIM.. 2 trimester er langt ja.. Skal være en glede å bli ferdig med det:-)
M by M Skrevet 28. mars 2008 #4 Skrevet 28. mars 2008 fullgåtte 22 uker. Andre dag i uke 23. Syns egentlig at det går ganske fort. Når man tenker på at det bare er 4 lønninger igjen før termin, så går det ganske fort ja! ;-)
mamman til juliprinsesse Skrevet 28. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 28. mars 2008 Det med lønninger var en artig måte å si det på, og det hørtes mye bedre ut enn at det er 129 dager igjen liksom. hehe. formen bra da eller? har (bank i bordet) ikke vært dårlig en dag enda jeg! priser hver dag som fortsetter sånn altså. vet dere kjønn eller? vi venter ei lita jente og det er vårt første barn, gleder oss noe helt enormt.
Mamma`n til Trym Skrevet 28. mars 2008 #6 Skrevet 28. mars 2008 Jeg er 22uker i morgen og gleder meg for hver eneste uke som går.
Isaks mamma <3 Skrevet 28. mars 2008 #7 Skrevet 28. mars 2008 Jeg er 22+1 i dag, og synes det er greit å ha litt god tid jeg da. Plagene kommer vel fort nok i 3.trimester..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå