Anonym bruker Skrevet 27. mars 2008 #1 Skrevet 27. mars 2008 Er det en slags myte bare eller noe som faktisk forekommer? Synes jeg er så "hoven" i trynet i dag...litt oppblåst på en måte... Fra hvor lang tid med dette fødetrynet til evt fødsel da??noen som vet?
april08baby Skrevet 27. mars 2008 #3 Skrevet 27. mars 2008 hmm ikke godt å viteDet er mange (ofte godt voksne kvinner) som mer de kan se på den gravide at fødselen nærmer seg.. at en får ett spesielt preg i ansiktet. Da jeg var hos fysioterapeuten min denne uka var det første hun sa: Nå er det ikke lenge til, kjenner du noe? Du har fått det preget i ansiktet..Men må nok bare smøre meg med tålmodighet... er 4 uker igjen til termin..
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2008 #4 Skrevet 27. mars 2008 jeg har hatt dager der jeg er litt hoven eller"bollete" i fjeset. fikk besøk av pappa for ikke lenge sia, han sa han så det på fjeset at jeg var gravid:o hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå