En gullgutt og snart ei tulle! Skrevet 27. mars 2008 #1 Skrevet 27. mars 2008 Vi skal til marmaris i tyrkia, og det står mellom 9 mai eller 7 juni... vi vil ha det godt og varmt, men ikke stekende varmt pga babyen. det er også viktig at været er stabilt og at sesongen er godt i gang...når bør vi reise??
Ung kvinne Skrevet 27. mars 2008 #2 Skrevet 27. mars 2008 9mai med tanke på temp for babyen - en liten baby har ikke godt av å ha det for varmt. Hvor gammel er babyen?
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2008 #3 Skrevet 27. mars 2008 Vi skal ned i midten av juni. Da er det deilig og sommervarmt, men ikke stekende hett:)
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2008 #4 Skrevet 27. mars 2008 er det mulig da?? Midten av MAI!!!! Lever i en boble her, hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå