Anonym bruker Skrevet 26. mars 2008 #1 Skrevet 26. mars 2008 Noen som har fått det? Fikk noe i dag i tbl form....betapred ell no lignende...Noen som har noene rfaring?
*mamma*til*markus* Skrevet 26. mars 2008 #2 Skrevet 26. mars 2008 Har ikke fått medisiner mot det.. Det eneste er at du burde gi mye luft.. Sett vinduet heelt opp og hold barnet ditt ved vinduet og heller kle på det klær.. Etter min erfaring så er luft den beste medisin:)
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2008 #3 Skrevet 26. mars 2008 Vi har fått det til begge våre. Ga det til gutten min, men syns ikke det hjalp noe særlig og det hadde ingen effekt før etter 3-4 timer fikk jeg vite. Vi ga det i 4 tiden på ettermiddagen, men han hadde problemer den natten og. Så kan heller anbefale kald og frisk luft, mer effektivt det.
Legekjærringa Skrevet 26. mars 2008 #4 Skrevet 26. mars 2008 Det du har fått er en type kortikosteroid, antiinflamatorisk effekt...lettere å puste. Effekten kan ta noen tid, opptil 6 timer, så gi det i god tid før sengetid. Rart du ikke fikk noe i tillegg...? Kjølig på rommet, hodeenden hevet skal vist være bra. Kle på godt og stå ute i den kjølige natta. Sørge for at barnet ikke blir redd og stresser seg opp for da blir pustingen værre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå