Gå til innhold

noen som kan hjelpe?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei hei. lurer på om noen kan hjelpe meg litt.er vannvittig sliten og har det fælt.er mye som har hendt siste året og jeg er i ferd meg å gi opp. kan noen fortelle meg om dette kommer til å vare lenge?har kjempet så lenge at jeg har snrt glemt hva jeg kjemper for og mot :( hjel meg ver så snill?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

060486

 

 

tusen tusen takk for at du tar deg tid.trenger hjelp nå.....

Skrevet

Prøver dere? Er det denne prøvingen som tar på? Føler dere har prøvd ei lita stund nå litt over 6mnd, og det tærer litt på. Føler dette ønske er ganske høyt og at dere ikke hadde forventet og prøve så lenge.

Får opp en gravidtet i løpet av våren og føler ting vil snu seg med dette.

 

Føler også du har litt liten motivasjon når det gjelder jobben, men du vil se at ting vil gå litt bedre mot vårparten:)

 

Håper ting vil gå lettere for deg..

Skrevet

er allerede gravid :) og vi prøvde bare en gang vi så satt spira :) er ikke det.er så mye annet som skjer. uff dette ga meg lite :( snufs

Skrevet

beklager med var dette jeg fikk følelse av.. må bare skrive ned det jeg får opp..

 

kan dessverre ikke hjelpe deg mer.

 

håper iallfall ting vil ordne seg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...