MissAntrop Skrevet 26. mars 2008 #1 Skrevet 26. mars 2008 Da jenta mi våkna i morges haddehun en rød flekk, rund og på størrelse med en femmer på kinnet/kinnbenet sitt. Virker ikke som hun er plaget av det, ser omtrent ut som et fødslesmerke. Noen som vet hva dette kan være?
3b@rnsmor-30* Skrevet 26. mars 2008 #3 Skrevet 26. mars 2008 utslett av noe slag? brennkopp? plages hvordan?? klør det? virker det som hun har vondt?
alvis Skrevet 26. mars 2008 #4 Skrevet 26. mars 2008 Hun har ikke lagt med kinnet på en knapp eller noe? Gutten min våknet igår med et rødt merke og en liten "kvise" inni i. Har hun det eller er det bare rødt?
MissAntrop Skrevet 26. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 26. mars 2008 Det virker ikke som hun har vondt eller at det klør, og jeg kan ikke se for meg hva hun kunne ha ligget på. Tror ikke det er noen "kvise" inni, nei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå