Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mini får et grøtmåltid pr dag ca ved 16 tiden, jeg ammer resten av dagen også får han260 ml mme til kvelden. Han er akkuratt blitt 6 mnd.... når begynte dere andre med flere måltider..lurer på om han får for lite?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lurer litt på d samme jg og.. Har nettopp mistet melka ( eller dvs at jeg ammer kun om natta/morgenen, for mini vil ikke ha på dagtid, vil kun ha flaska!! (normalt?)

 

Begynner dagen med 200 ml kl 5/6 tida på mårran, sover til 8 står opp da!

Kl.9.00 er det grøt tid, da er det en posjon grøt + 100 ml mme

ca.kl.12-13 får han 200 ml mme eller 100 ml og frukt pure

Rundt 15-16 får han 100-200 ml mme

 

Kl.18.00 får han grøt + 100 ml mme

 

Natta kl.19.. Våkner ca 2 å får litt pupp å sover da til 5-6, for da å starte runden igjen..

 

Min er 5 mnd, er jo litt usikker fordi jeg har ammet men, han er jo så blid og fornøyd men, blir jo litt usikker om jeg burde kjøre på me mere?

 

7800 kg er han nå..

Skrevet

introduserte glass på den tiden. mini ville ha alt som vi puttet i munnen, så vi begynnte å introdusere middag og ulike smaker. alt de selger i babyhyllen i butikken;) mat for den aldersgr.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...