Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noko som heiter det? Huska eg kjente ei ein gang for lenge sia som sa ho kunne kjenne det...i dag har eg hatt vondt i ryggen,heilt nederst på begge sider,litt sånn murring-vondt på ein måte...hmmm...vanskelig å forklare ja:-) nåkken som har peiling?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har veldig kraftig el smerter. Kjenner det i den eggstokken egget løsner fra og i korsryggen. Etter at jeg slutta med pp i juli 07 har det bare blitt værre og værre, og det er vondt å ha sex på el dagen. men når man prøver så kjører vi på alikevell.

Høres ut som om det er el smerter du har også. Lenge siden du slutta med prevensjon? Kan være at el er skikkelig i gang nå!

 

 

 

 

 

 

 

Skrevet

jeg har el smerter før,under og etter el, og dette har jeg fremt til mensen.

jeg og kan kjenne tror jeg fra hvilken eggstokk egge slippes fra.

Skrevet

Hmmm...kanskje det e det eg kjenner då:-) har vore plaga litt med ryggsmerter pga tunge tak på jobb, men dette er vondt på ein heilt anna måte liksom...slutta på pillen rundt nyttår,fikk ikkje igjen TR før for ca 1,5 veke sia,så kan jo stemme at det er tid for EL no:-)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...