delphi76 Skrevet 24. mars 2008 #1 Skrevet 24. mars 2008 Ska på ultralyd i mårra... e vældi spent, men trur kanskje æ har litt for store forhåpninga me tanke på ka vi får se. Så derfor greit å hør korsn det va me dokker )
babyborn08 Skrevet 24. mars 2008 #2 Skrevet 24. mars 2008 hei:) jeg bestilte ul da jeg hadde blødd litt....var da 8 uker.. da fikk jeg se en liten klump på skjermen og fikk høre et bankende hjertet... det var ganske stort det altså.. sambo fikk tårer i øynene hvertfall:) Har du bestillt selv el? de sa også at nakkefolden så bra ut, samt ?ryggmargsbrokken??? så fin ut sa hun... skjønte ikke hvordan hun kunne se det så tidlig, men får bare tro på det:)
Tvilling79 Skrevet 24. mars 2008 #3 Skrevet 24. mars 2008 Jeg så noe som hadde babyform, men hodedelen var størst. Og et stort bankende hjertet. Gynekologen sa at alt så normalt ut:) Lykke til!
delphi76 Skrevet 24. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 24. mars 2008 Var innom en gynekolog og skulle avtale oppfølging under svangerskapet. Fikk da time 25.03. Spurte om ikke det var tidlig,men fikk til svar at han ville ha første undersøkelse da.Hadde det vært fastlegen som skulle følge opp, hadde det ikke blitt UL før ca uke 18. Glad for at han her tok imot nye pasienter Hvor langt er du på vei?? Jeg er 8 uker og tre dager )
AO3 Skrevet 25. mars 2008 #5 Skrevet 25. mars 2008 Jeg tok UL da jeg var 8+6. Så en liten bønne på 21 mm, med et stooort hode, et hjerte som slo som bare det, plommesekk - og den lille beveget litt på seg.
temine Skrevet 25. mars 2008 #6 Skrevet 25. mars 2008 Var på ul i 8+4. Så en minibaby med fem fingre på hver hånd, små ben, stort hode og et stort bankende hjerte. Også bevegde den seg rundt omkring, dansa litt for oss:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå