JulieF*Victoria* Skrevet 23. mars 2008 #1 Skrevet 23. mars 2008 Jeg har alltid hatt skikkelig regelmessig mens og 28 dagers syklus, men endelig, denne måneden er jeg faktisk i dag 4 dager over IKM=) Er akkurat kommet hjem fra påskefjellet, og løp inn på badet for å ta en test...men den viser bare en svaaaak anntydning til at jeg er gravid....Dvs at den berømte "skyggestreken" viste seg. Og den er ikke lett å bli klok på! Så nå er jeg frustrert=( Noen andre med IKM og kjedelige test svar?
tuppa prøvd lenge Skrevet 23. mars 2008 #2 Skrevet 23. mars 2008 er det farge på den da? hvis det er farge på den så er det ikke syggestrek.
JulieF*Victoria* Skrevet 23. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 23. mars 2008 Ja, det er jo en veldig svak lys blå strek...Så jeg har jo troen på at det kan være noe, men blir irritert over at det ikke bare kan være to tydelige og klare streker, så slapp jeg å gå rundt og surmule...hehe;) Får ta en test til i morgen tidelig.
Gladjenta og bittelille spire Skrevet 23. mars 2008 #4 Skrevet 23. mars 2008 Du er nok gravid, en strek er en strek vettu!!! Hvisker et stille gratulerer ;-)
tuppa prøvd lenge Skrevet 23. mars 2008 #5 Skrevet 23. mars 2008 jeg tar sjansen på å si gratulerer jeg også!:-) du er nok gravid altså for hvis det er farge på streken så er den positiv. det er i allefall ikke en syggestrek! hvor lenge har dere prøvd?
JulieF*Victoria* Skrevet 23. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 23. mars 2008 Hehe, tør ikke ta i mot gratulasjoner enda akkurat. Men jeg bør vel prøve å la være å henge med nebbet....hehe. Jeg krysser fingrene for testen i morgen slår ut bedre=) Jeg har jo alltid hatt så presis menstrasjon, så jeg syns det er utrolig merkelig hvis det skulle vise seg at jeg ikke er gravid...hmmm.
JulieF*Victoria* Skrevet 23. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 23. mars 2008 Vi har prøvd siden juli i fjor, så jeg hadde blitt overlykkelig om det klaffer denne måneden=) Vi gleder oss jo sånn! Enn dere da? Har dere barn eller prøver dere? Jeg sammenlignet testen jeg tok med en ubrukt test, så det er definitivt en svak strek=)
tuppa prøvd lenge Skrevet 23. mars 2008 #8 Skrevet 23. mars 2008 jeg har ingen barn og har akkurat begynt å prøve og jeg begynner å bli gal av dette allerede:-) men jeg tror løpet er kjørt for denne perioden for tanta er rett rundt hjørnet kjennes det ut som. du er nok gravid altså!:-) graviditetstester skal jo ikke slå ut hvis man ikke er gravid:-)det må være hcg i urinen for at testen skal slå ut.
JulieF*Victoria* Skrevet 23. mars 2008 Forfatter #9 Skrevet 23. mars 2008 Ja, det tar faktisk på å gå rundt å ønske og håpe på at "denne" måneden må det klaffe! Jeg var i juli helt sikker på at jeg kom til å bli gravid innen jul, men den gang ei...! Men har jo vært forberedt på at det kunne ta godt og vel ett år... Du/vi får holde ut=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå