HI5½ Skrevet 20. mars 2008 #1 Skrevet 20. mars 2008 Jeg har gått med en hoste nå i 3 uker etter en uke med skikkelig influensa, bare tørrhoste egentlig. I går merket jeg litt stikking under venstre ribbensbue, akkurat der ribbena slutter. I dag kan jeg ikke trekke pusten dypt for da hugger smertene til. Hosten er der enda, og snørrer litt, men ikke feber. Er det normalt? Orker ikke ringe legevakta for en lite bagatell, de har sikkert nok å gjøre der i dag med masse turister. Noen som vet hva det kan være?
line_n & sara Skrevet 20. mars 2008 #3 Skrevet 20. mars 2008 kansje du har hosta på deg en bitteliten brist? det går iallefall over av seg selv! med tiden. ville tatt turen innom helsekosten å kjøpt broncair, piller som jeg synes er kjempebra v tørrhoste!! god bedring!
HI5½ Skrevet 20. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 20. mars 2008 Helsekosten skal jeg prøve. Takk for tipset. Godt å kunne slå seg til ro med at det sansynligvis ikke er noe å stresse med. Bor i turistområdet så jeg regner med at legevakten er fyllt til randen av turister. Orker ikke stå i den køen der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå