Gjest Skrevet 19. mars 2008 #1 Skrevet 19. mars 2008 Hei.. I dag var jeg på badeland sammen med min lille familie.. hadde det kjempe gøy.. jeg er i uke 37 nå.. Min mor ble helt hysterisk for jeg hadde badet i basseng.. og sa at det kunne være falig.. og bla.. bla.. bla.. Håper ikke det.. håper på svar.. God påske alle sammen!!!
fjollefrua Skrevet 19. mars 2008 #2 Skrevet 19. mars 2008 er ikke farlig å bade så lenge slimproppen ikke har gått enda... det eneste du skal være litt obs på er hvis det blir veldig varmt. Ikke anbefalt å sitte for lenge i boblebad og sånt pga temperatur. Så lenge du kjenner liv er det bare å kose seg
ma-85 Skrevet 20. mars 2008 #3 Skrevet 20. mars 2008 Før sa man at man ikke skulle i offentlig bad fra fire uker før termin - sikkert det moren din fikk vite da hun var gravid. Men nå sier man at det er greit å bade så lenge man vil, bare ikke slimpropp eller vann er gått selvfølgelig, men det sier seg vel selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå