ryddemani Skrevet 18. mars 2008 #1 Skrevet 18. mars 2008 har en stor åreknute etter fødselen. den er veldig vond. I det siste er den blitt verre, liksom en hard kul inni der. Hva er dette? Skal fjerne den men er en stund til jeg har time på sykehuset.Må jeg ringe legen nå som jeg har fått en "knute" inni den eller er dette vanlig?
Fire småtroll Skrevet 18. mars 2008 #3 Skrevet 18. mars 2008 Sånn er min også, kul som en ert nesten.... Men min er overhodet ikke vond så jeg får ikke dekket å fjerne den. Skikkelig stygg da, det spindelvevet på forsiden av leggen som samler seg i en stor stygg "rose" midt på, ser ut som hovedveiene på et kart.. Må nok spare penger for å fjerne på egen regning jeg.
ryddemani Skrevet 18. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 18. mars 2008 Min har ikke vært vond hele tiden, men det har kommet gradvis i d siste. Kanskje din er blitt vond før du har klart å spare opp nok penger...da kan det ende opp med at du får dekt likevel. Den høres ganske stor ut så.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå