Idun<3tosmå<3 Skrevet 17. mars 2008 #3 Skrevet 17. mars 2008 Jeg lurer på om noen i tillegg kan dele erfaringer ved bruk. Støtter det godt opp? For magen min begynner å bli tyngre... Grøsser med tanken på at den skal bli myye større.
lilletrille*28juni* Skrevet 17. mars 2008 #4 Skrevet 17. mars 2008 Heisann. Jeg har belly band. og jeg syns det er bare noe tull... Jeg klarte ikke å bruke mine vanlige jeans iallefall, så helt teit ut, og det viste gjennom gensrene. Jeg bor i USA så her selges de i mammabutikkene, men det kan jo minne om en tubetopp, en veldig liten en - så en ide er jo å bruke en tubetopp som bella band?? Jeg tror kanskje det er genialt for dem som har små mager...men ikke for oss som er 6 mnd, og har stor mage..(?)
lilletrille*28juni* Skrevet 17. mars 2008 #5 Skrevet 17. mars 2008 opps, ble plutselig usikker på om det er det dere mener. Jeg mener ett bånd som en har utenpå vanligjeans slik at vi kan ha knappen oppe, slik at vi slipper å kjøpe mammajeans??? Det er ingen støttebelte! Jeg tror jeg heller ville investert i en kul jeans på nettet. Både 7 jeans og citizen of humanity har tøffe mammajeans!
Gjest Skrevet 17. mars 2008 #6 Skrevet 17. mars 2008 ja d var d vi mente ..elle rjeg hvertfall hehe.. takk for svar..d var greit å få mmd seg den erfaringen og;)
en deilig gutt:) Skrevet 17. mars 2008 #7 Skrevet 17. mars 2008 Jeg kjøpte mitt på Polarn o pyret. Der har de både i svart og hvitt.
Anonym bruker Skrevet 17. mars 2008 #8 Skrevet 17. mars 2008 Her er noen sider hvor de har det, kan jo se der. Selv har jeg klippet av en gammel singlet som jeg bruker som "forlenger" av gensere og slikt, da kunne jeg også inntil for kort tid siden bruke de vanlige buksene mine. http://www.ingridandisabel.com/ http://www.babybeminematernity.com/store/osc/index.php?cPath=24&osCsid=df694a2820a291cd966b997dd346ba30 http://www.pregnancystore.com/bella_band.htm
2måsøte Skrevet 17. mars 2008 #9 Skrevet 17. mars 2008 jeg kjøpte mitt på www.barnetrend.no. Samme butikken holder til på Lillestrøm og selger der også. Synes det er veldig ok å bruke, ettersom jeg er lang og tynn og har problemer med å finne buksen som rekker ned om anklene... Det er ikke et støtteband, det blir mer som å bruke en laaang topp.
Idun<3tosmå<3 Skrevet 17. mars 2008 #10 Skrevet 17. mars 2008 Å.. Da blander sikkert jeg det med noe annet. For jeg tenkte på slik som er for å støtte opp magen.. Jeg kjøper singletter på BikBok faktisk. De har noen som er veeeldig lange med bredt bånd nede. Kan bukes under alt og er veldig billige. Har ikke behov for sånn bellyband da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå