Anonym bruker Skrevet 17. mars 2008 #1 Skrevet 17. mars 2008 Jeg er bare 6 uker på vei, men tenkte å spørre dere som har litt mer erfaring på området. Det er litt flaut, men jeg har beg. å få urinlekasje... Jeg tror det er det i allefall - lukter slikt og er gulaktig. Jeg bruker truseinnlegg, det er ikke så mye at det fyller ett truse innlegg per dag, men jeg må gå med det. Er dette normalt? Beg for en uke siden. hadde det slik også sist, men da endte det med en sa - to dager etter sa'en stoppet urinlekasjen. For så å beg igjen nå når jeg er blitt gravid igjen. Noen av dere erfarende som har opplevd lignende, eller vet hva det skyldes?
Anonym bruker Skrevet 17. mars 2008 #2 Skrevet 17. mars 2008 Har det litt nå på slutten på grunn av det store presset fra livmoren. Om du allerede nå har urinlekasjer er det på tide å starte med knipeøvelser med den gang. Ta det opp med legen din når du er på første time. Det at du kanskje har svake bekkenbunnsmuskler kan være en årsak til at du mister ungen. Musklene i underlivet klarer ikke å holde på vekten av livmoren. Lykke til.
Anonym bruker Skrevet 17. mars 2008 #4 Skrevet 17. mars 2008 Det kan ikke være utflod? Har fått masse utflod under graviditeten, mye mye mer enn vanlig. Men det er jo mye mer tyktflytende enn urin..
Anonym bruker Skrevet 18. mars 2008 #5 Skrevet 18. mars 2008 Nei, jeg tror nok det er urin. Snakket med en venninne som er vetrinær, hun mener det er hormonelt - visnok vanlig hos dyr.. Og siden det sluttet rett etter jeg hadde en sa sist. Er ellers mer trent enn de gjennomsnittet så nei.. hmmm rart.. Er fremdeles glad om noen vet mer om det, eller har opplevd det samme..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå