Trulto*Prins&Spire* Skrevet 17. mars 2008 #1 Skrevet 17. mars 2008 Etter jeg hadde, ja, hatt sex igår, fikk jeg store smerter.. Det var som riene litt uti.. jeg låg bare og vugget og/eller satt på do og ventet på å spy. Jeg er ganske tidlig, og tenkte da på en SA. Kan jeg merke dette, siden jeg ikke er begynt å blø?? tror jeg er i uke 5. (husker ikke sit mens) Jeg har hatt masse "vondter" siden jeg skulle hatt mensen, litt over en uke siden.. er akkurat som svake mens smerter, eller voksesmerter. Jeg har allerede fått meg e liten kul. Mamma sier det er normalt, men jeg hadde det ikke slik forrige gang. Da var jeg sikkert slik som dette i 4 mnd? Noen som har opplevd noe lignende?? Er jeg unormal??hehe
melkekua™ Skrevet 17. mars 2008 #3 Skrevet 17. mars 2008 Vil ikke spekulere i noe, men jeg hadde vonde festesmerter når jeg ble gravid med andremann. Det kan være det......eller det kan bare SA. Det beste er å få sjekket det opp hvis du er redd/usikker. Å få mage fortere med nummer 2 er helt vanlig. Jeg måtte begynne med mammabukser nesten med en gang når jeg ble gravid sist.
Trulto*Prins&Spire* Skrevet 17. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 17. mars 2008 ok, sukk.. jeg trodde jeg skulle være så sikker på alt med nr 2, men det viser seg jo bare at det er nye ting =P Ja, jeg er kjempe usikker, det var såå utrolig vondt. En smerte jeg ville trodd man hadde ved SA, men om jeg bare er 5 uker på vei. kan de se om jeg har mistet uten at jeg blør??
Trulto*Prins&Spire* Skrevet 17. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 17. mars 2008 3 som sier det er normalt.. min kropp har det bedre hehe
melkekua™ Skrevet 17. mars 2008 #7 Skrevet 17. mars 2008 Jeg trodde nemlig jeg også mistet, men det var veldig vonde festesmerter. For etter 9 mnd kom det ut en vakker gutt ;o) Vær optimist til det motsatte er bevist!
Trulto*Prins&Spire* Skrevet 17. mars 2008 Forfatter #8 Skrevet 17. mars 2008 ok Men skal de ikke være festet allerede da??? Jeg skal til legen 31, får håpe at alt er bra da =/
snirkeline Skrevet 17. mars 2008 #9 Skrevet 17. mars 2008 Hei:-) Hadde det akkurat som deg med nummer tre,smerter i magen hele tiden.Og det var skikkelig vondt!Var sikker på jeg skulle miste.Men legen min beroliget meg med at det var helt normalt.Og det gikk kjempefint:-) Tror du kan slå deg til ro med at alt er i orden,iallfall så lenge du ikke har hatt blødninger.Lykke til:-)
melkekua™ Skrevet 17. mars 2008 #10 Skrevet 17. mars 2008 Hender det fester seg enda bedre. Kan hende du kjenner de båndene som strekker seg.
Trulto*Prins&Spire* Skrevet 17. mars 2008 Forfatter #11 Skrevet 17. mars 2008 OK ja, er sikkert de båndene som strekker seg Men det igår var bare så skummelt.. er vel alltid noe tuusen takk for svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå