Mamma`n til Markus =) Skrevet 16. mars 2008 #1 Skrevet 16. mars 2008 Vi har en gutt som fylte 2 i februar. Nå syns vi det er på tide med en liten søste eller bror. Vi kunne tenkt oss å få en til i januar/februar. Men så har det seg sånn at jeg fridde til samboeren min på skuddårsdagen og vi skal gifte oss i juli 2009. Tror dere det blir slitsomt å kombinere dette eller? Vi har tenkt å ha bryllupet et sted der vi ikke trenger å tenke på pådekkingen, maten, serveringen eller oppryddingen. På forhånd takk for alle svar =)
selfangerkjerringa Skrevet 16. mars 2008 #2 Skrevet 16. mars 2008 Har du tenkt å få barn om 9mnd altså? På tide å sette igang, kanskje, hehe Hvis det du spør om er hvordan det går å organisere og avholde bryllup med små barn, så er vår erfaring at alt går hvis en er innstilt på at det er utfordringer og ikke problemer Vi giftet oss da eldsta var 2 1/2 mnd, det gikk som smurt det, enda jeg/vi gjorde det meste av forberedelser og et praktiske selv.
Mamma`n til Markus =) Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. mars 2008 Hehe... Hadde tenkt å skrive at man bestemmer jo ikke selv når man skal få barn, men vi har tenkt å begynne å prøve nå ja Takk for svar!
To tette + snart ei med flette Skrevet 16. mars 2008 #4 Skrevet 16. mars 2008 Syns det høres gjørbart ut, jeg sier GO FOR IT!!! ;D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå