Gå til innhold

Hjertebank


Anbefalte innlegg

Gjest Bjørnen Collargol*gravid*
Skrevet

Er det noen som vet om det er mulig å besvime av hjertebank?

Jeg hadde så kraftig hjertebank i sted at jeg trodde jeg skulle gå i bakken. Ble vondt å pust og vondt å snakke. Puppene, halsen og hode ristet så kraftig var det.

Min mann var så bekymret at han var millimeter unna å ringe legevakten....

 

Fikk litt pannikk selv og måtte virkelig konsentrere meg om å puste ordentlig. Det er helt i orden nå, men er bare redd det kan skje når jeg er ute på egenhånd... Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ring legen, søta. Ingen vits og gå å være redd.

Jeg har hjertebank innimelom, men ikke i nærheten av hva du beskriver.

 

Det er sikkert ingen fare, men bedre å være sikker.

Lykke til.

Skrevet

Hei,

Det hørtes ille ut. Jeg har ikke peiling, men synes du skal dra til lege så fort som mulig og få det grundig undersøkt.Bedre å gå en gang for mye.. Lykke til og håper at det var en engangshendelse.

 

Skrevet

Jeg synes du skal ringe noen jeg.. Føden er sikkert bedre å ringe til enn legevakten, men du kan jo alltids ringe begge? Gi lyd hvis det er noe jeg kan gjøre for dere da.. Er ikke langt unna vettu =)

Gjest Bjørnen Collargol*gravid*
Skrevet

Det er sikkert pga det lave stoffskiftet tenker jeg. Så håper kanskje det gir seg når jeg får begynt på medisiner.

 

Skal ringe på Ullevål uansett i morgen så tar det da tenker jeg :-)

 

I dag skal vi på alternativmessen på Hønefoss så vi får ta det i morgen..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...