Mayken Skrevet 15. mars 2008 #1 Skrevet 15. mars 2008 Forsøker å spørre deg også jeg hvis det er greit? Standard spørsmålet: Kan du se når jeg blir gravid neste gang og om jeg blir like dårlig som sist? Hvor mange barn får vi. Og kommer sambo til å fortsette i den nye stillingen sin? Får han lønnsforhøyelsen? Jeg født 28.01.79 Sambo født 23.05.77 Datter født 14.11.06 Det var mange spørsmål gitt. Takk for at du tar deg tid:) Klem fra
#Aurora har tre gutter# Skrevet 15. mars 2008 #2 Skrevet 15. mars 2008 Det er greit vet du. får opp at du blir like dårlig som sist.Blir litt kvalm kjenner jeg.En del halsbrann kan det stemme.Viss ikke er det jeg selv som pluselig fikk det no..hehe. Får opp 3 barn,ser ei jente og to gutter her. Får opp at han kommer til og fortsette i jobb,men ser ikke noe lønnsforhøyleser på han enda.
Mayken Skrevet 15. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. mars 2008 Takk skal du ha. Var det jeg fryktet litt da, var veeeeldig dårlig i forrige svangerskap. Ekstrem svangerskapskvalme, lagt inn på sykehus for intravenøs behandling 2 ganger. Spøy galle og magesyre, hadde en brennende følelse i magen og brystet da dette pågikk som værst, ellers hadde jeg litt halsbrann også. Gikk ned 10 kilo, så da får jeg kanskje gått ned de resterende 10 neste gang da...hehehe. Du får ikke tilfeldigvis noen følelse på når neste barn kommer? Fortsatt god lørdagskveld og helg til deg;)
#Aurora har tre gutter# Skrevet 15. mars 2008 #4 Skrevet 15. mars 2008 Såpass ja.Mulig at du blir gravid i høst.Får opp at du er veldig fruktbar i aug/sept. Vet litt selv hvordan det er,sypdde hele mitt siste svangerskap,la på meg kun 6 kg.Nå er jeg kommet i uke 33+1 og lagt på meg kun 1,6kg,gått ned 3 kg så skal på kontrol på sykehuset på mandage.Men men det er no verd alt det styret og når babyn endelig kommer ut. Masse go kveld til deg og dine og.
Mayken Skrevet 15. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 15. mars 2008 Ikke noe særlig det der nei, men det er som du sier "absolutt verd det" Fikk jo ei fantastisk jente ut av det, og så er jeg slankere og finere nå enn det jeg var før jeg ble gravid...hehehe Vanligvis sliter folk med ekstra kiloer, mens jeg er 10 kilo mindre:) Neste gang skal jeg gå rett til akupunktur med en gang jeg kjenner kvalmen i hvertfall. Er morsomt at du får opp august/september, er da vi har tenkt å begynne å prøve igjen. Håper på spire i August slik at vi kan få et maibarn neste år, da blir det 2 1/2 år i mellom. Fin aldersforskjell synes jeg:) Lykke til på sykehuset og resten av svangerskapet, er ikke lenge igjen nå da. De resterende uken går nok fort som bare det:) Takk igjen for at du tok deg tid til å se på oss:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå