Gå til innhold

Noen som har en mann/gubben UTEN x-dame? u/t


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hverken jeg eller mannen hadde noen seriøse forhold før vi traff hverandre.

Skrevet

Ja, mannen min har ikke noe x-dame...

Skrevet

Nei, takk og pris....:-) Hadde ikke samboeren min vært sammen med noen før meg hadde jeg nok tenkt :"og hva er galt med deg?"

 

Men så møttes vi i godt voksen alder da (28 og 31), hadde vi møttes som fjortiser hadde det vært noe annet ;-)

Skrevet

Bare korte forhold og elskerinner...

 

Hater å tenke på det men;-)

Skrevet

ja, og det er såå deilig:) baaare min, bare meg han har elsket! hihi

Skrevet

Bare lurte. Hørtes så ukoselig ut med den episoden med bilder av gubben og x-en som hun ene her fortalte om.

Skrevet

Han har bare to xer egentlig, og en skokk med "feid over på byen" også denne bestevenninna da...

(var jeg som nevnte bildene som poppet opp så fint her på skjermen...

Passa bra at han skal ha fest i kveld, nå har jeg mobbet ham foran alle gutta, nå kan vi kaste cden;) Hehe...*slem tilla*

Skrevet

Nå var min mann og jeg skittunger da vi traff hverandre, så nei. Eller, han har en eks, men det var så uskyldig at de knapt hadde kysset. Og de var sammen i ca 2 dager.

 

Det som derimot er trist, er at 10 år etter, så møttes de på en fest og hun la ut i det vide og det brede om at "han var hennes livs kjærlighet" og "om de ikke kunne møttes igjen?". Som sagt, 10 år siden. Varte i 2 dager. Han er gift og har to barn. Hun er også gift og har to barn. Og likevel henge seg sånn opp i det? Sykt. Og trist for henne og hennes ektemann. Mannen min kom hjem og holdt på å flire seg ihjel da han sa det:P

Skrevet

ingen ex i bildet her heller

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...