Gå til innhold

Stakkar.... Er det bare MEG som har litt medlidenhet for han


Anbefalte innlegg

Skrevet

Torkel? Stakkar.... Huff er noe stakkarslig med han! Eller så er det morsinstinktet mitt som har våknet, hehe.... Nei, et eller annet som gjør at jeg synes synd på han!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja det er bare deg...hehe, for jeg syntes han bare er ultra patetisk.

Skrevet

Stakkars.... Huffameg....

 

Men er nok bare meg da, hehe!!

Skrevet

Han har jo vært igjennom kreft, og det er ikke alle, hverken mødre eller barna selv som takler dette like godt i forhold til samtidig å få til en fornuftig oppvekst/oppdragelse uten for mye overbeskyttelse.

Skrevet

Mulig det er derfor jeg synes synd om han altså, jeg vet ikke! Men synes generelt sett synd om folk som andre ikke liker eller synes er patetiske.... Huff, sikkert jeg som er dum! =)

Gjest Lille jenta mi+spire!
Skrevet

Ja, han er veldig stakkarslig...ser liksom det for meg at hans mamma enda leser godnatt eventyr på senga for han hehe:-)

Han er skikkelig puslete å se på også!

Skrevet

Å, har han det?

Da skjønner jeg bedre hvorfor moren er så vanvittig sterkt knyttet til ham.

 

Men til HI, jeg synes også litt synd på ham. Trodde det var moren som hadde "holdt han for hardt" og ikke latt ham vokse opp som en normal mann. Siden de virker så avhengig av hverandre tenkte jeg det var hun som hadde gjort ham slik. Det kan jo ikke være lett for en gutt på 20 å ha et slikt forhold til mammen, og å være så "stakkarslig" og hjelpeløs..

 

(Føler meg litt slem som skriver det..)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...