Gå til innhold

har så lyst å ta eit liiite glass vin ikveld...


Anbefalte innlegg

Skrevet

... noen som veit kor lenge eg må vente med amminga då. Er det samme som med kjøring?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

1 glass er 3 timer.. men det kommer jo sikkert litt an på hvor stort dette glasset er da :) hehe

Du kan jo bare la babyen spise før du tar vinglasset så er det klart til å ammes etter noen få timer.. promillen blir jo mindre og mindre for hvert sted den skal.. Så melken får jo bare så mange prosent som du er påvirket så det blir jo ikke så sterkt.

Skrevet

Tusen takk for svar!!

Har nett amma, og lagt han, så reknar med han sover til 12 no, så da går det vel fint. Blir nok bare eit lite glass, er så fryktelig lenge siden :) Hadde bare lyst at meg og mannen skulle kose oss litt ekstra, fordi dei to elste er hos svigers.

He ein fin kveld folkens!.....det skal eg!

Skrevet

Åhhh...nå fikk jeg lyst på vin også!!!!! Men er det nok å vente de timene, eller må en pumpe ut noe melk også? Forsvinner alkoholen fra melka på samme måte som fra blodet?

Skrevet

Jeg skal drikke vin for første gang etter fødsel i kveld (6,5 mnd), men han sover forhåpentligvis til 5-6 så det går fint :D:D

Skrevet

Melken renser seg selv, så du trenger ikke pumpe ut noe =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...