ayla05 Skrevet 15. mars 2008 #1 Skrevet 15. mars 2008 skryte litt av naboene mine:) jeg er alenemor og barnefaren har ikke kontakt i det hele tatt. så i dag har de bestemt seg for at han skal ha alle ungene oppe hos seg så jeg og verbena (det er naboen min:)) kan gå på byen en tur. er så glad for at det går ann å hjelpe hverandre sånn!! måtte bare si det til noen. jeg skal ut en tur i kveld:):)
frøken blå Skrevet 15. mars 2008 #3 Skrevet 15. mars 2008 Så koselig! =) Du har HELT sikkert fortjent det.... Det er jeg sikker på =) *kos deg ute ikveld*
ayla05 Skrevet 15. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 15. mars 2008 takk! er så glad for at det går ann:) og ja, vi skal kose oss:)
ayla05 Skrevet 15. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 15. mars 2008 takk:) godt med et glass vin ja:) har ei snuppe som er veldig fornøyd, hun er mannfolkgal og har fire menn som passer på i kveld. hun er i himmelen. he he skål! hilsen meg og verbena:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå