Gå til innhold

Strekkmerker?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det sånn at tjukke damer får lettere strekkmerker?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei det tviler jeg sterkt på.. Har med hvor fort huden blir strekt og hva huden din tåler.. jeg er tjukk, er 33uker på vei, ingen antydning til det enda hverfall!!! =)

Skrevet

tror ikke størrelsen på jenten har noe å si nei..

er selv ganske slank, men fikk strekk merker på lårene når jeg la på meg raskt fra 50 til 60 kilo..

under graviditeten nå har jeg ikke fått ett eneste ett.. (bank i bordet).

tror om hun oppforbi, at det har med hva huden tåler, og hvor raskt du legger på deg..

Skrevet

jeg var tynn før jeg ble gravid men spratt opp mange kilo på rumpe og lår... fikk noen strekk merker på lårene.. er nå i uke 37 og har fått 6 strekkmerker på magen. huden min er ganske tøyelig og "hardfør" så regner ikke med å få så mange fler.. mulig de som jeg har blir litt lenger men.. det er liksom ikke så mye en får gjort med det, men som jormor sa.. de fleste blir lyse og syns nesten ikke.. :)

Skrevet

Strekmerker har med hormoner og gjøre,om du er tjukk eller tynn spiller ingenrolle hvis du har de "hormonene" i kroppen som gir strekkmerker.....(enkel versjon)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...