verdensbestegutt Skrevet 14. mars 2008 #1 Skrevet 14. mars 2008 Jeg tror jeg kjente noe for noen uker siden, slags press ned mot blæren liksom, men nå kjenner jeg ingenting. Blir litt bekymret da! Skal til UL på mandag.
Gjest Skrevet 14. mars 2008 #2 Skrevet 14. mars 2008 jeg kommer i uke 19 i morgen. Jeg har kjent bevegelse/liv i magen sånn hyps om haps den siste tiden. noen dager kjenner jeg ingenting, å noen dager kjenner jeg mye. tror du kan ta det helt med ro;) lykke til på ultralyd. jeg skal på tirsdag;)
Anonym bruker Skrevet 14. mars 2008 #3 Skrevet 14. mars 2008 Jeg er 18+5 idag. Har kjennt bobling ect, men ingenting jeg kan garantere er babyen. Har vært på UL 3 ganger og alt er bra med den lille, h*n er svært aktiv hver gang vi er på UL=) Har foranliggende morkake så er forberedt på å må vente en stund til på å kjenne spark. Tror du kan ta det helt med ro jeg=) Lykke til på ultralyden!=) klem
grysom Knut-Elias og lillebror Skrevet 14. mars 2008 #4 Skrevet 14. mars 2008 kjenner liv flere ganger hver dag... har gjordt d i mange unker nå
gutt-08, jente-11*fødeklar* Skrevet 14. mars 2008 #5 Skrevet 14. mars 2008 jeg kjenner liv og spark hver dag. spesielt om kvelden og morgenen og noen ganger etter jeg har spist mat! er forresten 19+1, og har kjent spark siden jeg var 15 uker på vei:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå