Anonym bruker Skrevet 14. mars 2008 #1 Skrevet 14. mars 2008 Jeg er 17+0 i dag og hadde det ikke vært for at jeg har en babywatcher og hørt hjertelyden med så hadde jeg ikke trudd på at det var noen der inne! Trur kanskje jeg kjente tegn til liv på mandag, men etter det har det vært helt stille. Magen er vel heller ikke så stor annet enn når jeg har fått spist litt og sånn, da kommer gravid-magen frem Jeg vil ha mage og jeg vil føle meg gravid....snufs
loffmusa Skrevet 14. mars 2008 #2 Skrevet 14. mars 2008 Jeg er 17+2 i dag,har heller ikke den største magen ennå,(har bilde på mine bilder). men går i gravidbukse,for de andre får jg ikke knept knappen på,hehe. om morgenen syns jg dn er flatere iallefall, men den vokser nok ut på oss om ikke så lenge... om et par uker så merker du dt nok:-)
maria isabell Skrevet 14. mars 2008 #3 Skrevet 14. mars 2008 de siste dagene har eg ikke følt meg gravid...har vert på joggetur til og med...men kjente noen spark i går da:)
M by M Skrevet 14. mars 2008 #6 Skrevet 14. mars 2008 Jeg er 2 gangs og har fått alt av nevneverdige graviditetsplager denne gangen. Så det er overhodet ikke mulig å ikke føle seg gravid. Men hadde ikke de plagene vært der, hadde jeg følt meg utrolig fresh!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå