litakine og Theodor Skrevet 13. mars 2008 #1 Skrevet 13. mars 2008 Så leiligheten deres til salgs, har dere kjøpt dere hus?
Stolt Mamma™-1jente og 1gutt!! Skrevet 13. mars 2008 #2 Skrevet 13. mars 2008 Oj, vet du hvor vi bor?! hehe.. *satt ut* nei, vi kikker enda..
litakine og Theodor Skrevet 13. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. mars 2008 jada, jeg vet faktisk det - jeg er ifra sylling - hehe, og så viste jeg fra tidligere innlegg at dere bodde ved L.sykehus, og så har jeg jo sett på bloggen da vet du, så da kjenner meg igjen... så den i notaravisen, og på finn, hehe
litakine og Theodor Skrevet 13. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 13. mars 2008 haha, nå følte jeg meg plutselig veldig stalker, som vet sånne ting om folk som ikke aner hvem jeg er
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå