villemo* Skrevet 13. mars 2008 #1 Skrevet 13. mars 2008 Dere har sikkert sett mine bekymringsinnlegg lenger ned her om at de trodde jeg hadde XU, MA eller var kortere på vei. Det siste jeg hørte i går fra legen var at hen trodde det satt på egglederne. Var hos han i dag igjen, og han tok en grundig ul. Han kunne ikke se noe utenfor livmoren, men en stor tom plommesekk og sv.skaps.-hule som lå langt nede i livmoren. Ikke noe væske i buken som han kunne se heller. Så jeg blir sendt til en utskrapning i morgen, hvor de sender inn det de tar ut til microundersøkelse for å se om det har vært noe. På mandag skal jeg ta ny Hcg-prøve for å se om verdiene har sunket. Har det det slipper jeg noe mer, men hvis ikke må jeg inn med kikkhulls-kirurgi. Dette er en veldig rar følelse. Jeg er kjempe skuffa og lei meg fordi jeg har hatt en ny MA, men samtidig letta fordi det mest sannsynlig ikke er XU. Merker at det er lettere denne gangen. Jeg gruer meg ikke sånn til utskrapningen nå, fordi jeg vet hva jeg skal igjennom og at det ikke er så farlig. Men,- som sagt- dette er rart... og sårt,- men allikevel..
Elisabeth '79=lykkelig mamma Skrevet 13. mars 2008 #2 Skrevet 13. mars 2008 uff, så trist:( Håper dere får full klaff snart:) Det skal ikke være lett dette. så mange bekymringer. Imorgen skal jeg til ul (er 9+1 idag) og aner ikke om jeg kommer ut med et smil om munnen. Håper alt er som det skal. Masse lykke til videre med deg. "Trøsteklem"
villemo* Skrevet 13. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. mars 2008 Takk for det. Håper virkelig det går bra med deg. Unner ikke min værste fiende dette... Lykke til;)
Mauameg Skrevet 13. mars 2008 #4 Skrevet 13. mars 2008 Du må ha lykke til i morgen og håper virkelig at dere får det til fort igjen og at det går bra da. Det er ingen som fortjener det du må gå gjennom. Du må bare stå på videre og så skal du nok se at NESTE gang sitter spiren som den skal ;o)
villemo* Skrevet 13. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 13. mars 2008 Takk for det Mauameg. Jeg ønsker meg veldig en til. Har to fra før. Men har liksom alltid sett for meg å ha tre barn. Hvis ikke jeg får det til, kommer det til å bli en sånn evig plage for meg tror jeg. Akkurat i dag skremmer tanken meg litt på å prøve igjen,- i frykt om å kanskje måtte oppleve dette igjen. Men sjansen minsker jo hver gang for at det skal gjenta seg da. Nå får jeg ta morgendagen først, så får vi se etterhvert. Kanskje det kan være lurt å time neste forøk så det blir et nyårs-barn? Har to barn født på vinterhalvåret fra før så...
Irose Skrevet 13. mars 2008 #6 Skrevet 13. mars 2008 Uff dette var trist å høre, dere får ha masse lykke til videre, og kanskje det blir nyårsbarn ja! Håper vi sees igjen her!
Lova Skrevet 13. mars 2008 #7 Skrevet 13. mars 2008 Kjære villemo! Det var ordentlig leit å høre.Jeg forstår hva du mener ang. XU.Jeg har hatt det før, og det var skrekken nå også.Det er jo mye mer alvorlig, særlig med tanke på helsen/kroppen din. Sikkert vanskelig å tenke positivt nå, men håper at"på det tredje skal det skje". Håper å se deg her inne snart igjen, lykke til i morgen og tvi tvi neste prøving. Klem.
Rascal_4.11<3 Skrevet 13. mars 2008 #8 Skrevet 13. mars 2008 Uff så trist, hadde håpet du fikk bedre nyheter Samtidig var det jo bra det ikke var noen XU, lykke til på sykehuset i morgen, husk at du kommer deg igjenom det selv om det er fælt når det står på!! Håper jeg ser deg her inne igjen snart med en ny liten spire... masse trøste klemmer
babysjuk82 Skrevet 13. mars 2008 #9 Skrevet 13. mars 2008 Uf,eg e lei mæ pga dine vegne.føle kosn du har d.livredd selv. Trøsteklem.
helhalhalo Skrevet 13. mars 2008 #10 Skrevet 13. mars 2008 nei dette var trist! Håper dere prøver igjen snart og at det gir full klaff Lykke til i morgen
villemo* Skrevet 14. mars 2008 Forfatter #11 Skrevet 14. mars 2008 tusen takk jenter. Det varmer å få så mange koselig meldinger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå